Özer Arkun, Burcu Yılmaz Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu -
MüzikMüzik Haber

Özer Arkun, Burcu Yılmaz Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu

Rubato'nun solisti Özer Arkun, cinsel saldırı ve şiddet uyguladığı iddia edilen kız arkadaşı Burcu Yılmaz hakkında suç duyurusunda bulundu.

Rubato grubunun solisti Özer Arkun, son günlerde uyuşturucu kullandığı ve kız arkadaşı Burcu Yılmaz’a cinsel saldırı ve şiddet uyguladığı iddiası ile gündeme geliyor.

Uzun süredir Burcu Yılmaz’a şiddet ve cinsel saldırı uyguladığı iddiası ile konuşulan Özer Arkun; bu kez Burcu Yılmaz hakkında Cumhuriyet Başsavcılığı’na başvurarak suç duyurusunda bulundu. Arkun, söz konusu dilekçede “Aramızda tartışma çıktı. Üzerime saldırdı, tişörtümü yırttı. Ama olaydan sonra Sivas’a, onun ailesinin yanına bile gittik. Bu çelişki değil mi?” ifadelerine yer vererek sevgilisinin kendisine iftira attığını öne sürdü.

Özer Arkun, sözlerine şunları ekledi:

“Burcu’nun tavırlarının normal olmadığını anladım ve ilişkimizi sonlandırmak istedim. Bunun üzerine kariyerimi bitirebileceğini söyleyip bana şantaj yaptı. 40 bin lira teklif ettim, az buldu. Tehdit, hakaret, şantaja maruz kaldım.”

Ünlü şarkıcının şikayeti üzerine İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından Burcu Yılmaz hakkında soruşturma başlatıldı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)