Müzikonair Polise Mukavemet Suçundan Tutuklanan Atilla Taş Serbest Kaldığını Sosyal Medyadan Duyurdu: Vefasız Köftehorlar.. | Müzikonair
GündemSosyal

Polise Mukavemet Suçundan Tutuklanan Atilla Taş Serbest Kaldığını Sosyal Medyadan Duyurdu: Vefasız Köftehorlar..

Bir eğlence mekanında karıştığı olay sonrası polise mukavemetten tutuklanan şarkıcı Atilla Taş serbest bırakıldı. Atilla Taş'ın serbest kaldıktan sonraki ilk paylaşımı dikkat çekti.

Bir eğlence mekanında karıştığı olay sonrası polise mukavemetten tutuklanan şarkıcı Atilla Taş serbest bırakıldı. Atilla Taş’ın serbest kaldıktan sonraki ilk paylaşımı dikkat çekti.

Beşiktaş Köyiçi’nde bir barda gece saatlerinde eşi Meltem Taş ile birlikte eğlenen şarkıcı Atilla Taş mekanda sarhoş olup çevresine rahatsızlık verdiği için dışarı çıkarıldı. Bunun üzerine Taş, işletmeciler ile kavga edince İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri olay yerine geldi. Olaya müdahale eden polis ekiplerine de fiziki temasta bulunarak hakaret, tehdit ve küfür eden Atilla ve Meltem Taş gözaltına alınmıştı.

Atilla ve Meltem Taş emniyetteki işlemlerinin ardından “polise mukavemet”, “darp” ve “hakaret” suçlarından adliyeye sevk edilmişti. Atilla Taş tutuklanarak cezaevine gönderilirken, eşinin ise adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı.

Atilla Taş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile serbest bırakıldığını duyurdu.

Taş, X hesabından fotoğrafını paylaşarak, “Olum siz ne hayırsız bi topluluksunuz. İnsan bi don atlet neyin gönderirdi, vefasız köftehorlar.” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)