Köşe Yazıları

Proje Albümlerde Yer Alamayan Pop Starlarımız!..

Deniz Arcak, Sibel Tüzün, Bendeniz, Nalan, Yeliz gibi ülkenin en iyi kadın seslerinin hiçbir proje albümünde yer almaması inanılmaz üzücü…

Türk pop müziğinin gelmiş geçmiş en temiz okuyan yorumcusu bence Deniz Arcak’tır. Kıymeti bilinmedi hiç!

Erol Köse müthiş bir pazarlamacıydı, harika bir yapımcıydı. Onunla çalışan herkes kariyerinde zirveyi gördü zamanında. Erol Köse başarılıydı sektörde bir zamanlar ama Köse istese de artık eskisi gibi olamaz.

Deniz Arcak, Hande Yener, Gülşen, Petek Dinçöz, Burcu Güneş gibi birçok önemli isim en parlak dönemini Erol Köse ile yaşadı.

Hadise’nin Şampiyon albümü ön siparişte, 2 gün sonra raflarda yer alacak. 3 senedir sadece 7 yeni şarkı + 2 remix çalışması var Hadise’nin. “Şampiyon” doyurur mu? Beklemek lazım.

Ha bu arada kendi kendilerini albüm isimleriyle isimlendirenler kervanına Hadise de katılmış. Yeni albüm adı “Şampiyon”. Bana komik geliyor böyle şeyler.

Demet Akalın’ın Zirve, Rakipsiz, Kusursuz, Pırlanta, Rekor albüm isimlerini unutmadık, Hande Yener’in Apayrı, Kraliçe, Hepsi Hit, Mükemmel albüm isimleri de unutulmadı tabii…

Çok sevdiğim Aşkın Nur Yengi’ye gelince; yanlış şarkı seçimleri ve strateji hataları ile güme giden “AŞKTAN OLSA GEREK” albümü ders olmuş mudur acaba?

Bu arada güzel bir haber vereyim sizlere. Nükhet Duru sonbaharda yeni albüm yayımlayacakmış. Çok güzel bir haber bu, çok mutlu oldum.

Son olarak Mustafa Ceceli hakkında 1-2 şey söylemek istiyorum.

Çok gündeme geldi Mustafa Ceceli ve bu gündem Ceceli’nin primini artıracak.

Mustafa Ceceli müzisyen kimliği çok ön planda olan birisi. Üst düzey bir sanatçı. Konserlerini izleyenler ne demek istediğimi daha iyi anlayacaktır. Acun’a, Kutsi’ye bir şey olmadıysa Ceceli’ye de olmaz merak etmeyin.

Mustafa Ceceli’nin özel hayatındaki yanlışlar sadece kendisini ilgilendirir. Tepkiler yerini bir albümle ya da bir şarkıyla sevgiye bırakacaktır…

Müziği hayatınızdan hiç eksik etmeyin…

Özcan Beylan | MüzikOnair

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu