MüzikMüzik Haber

Sanat Dünyasının Kara Kutusu Onur Akay İlk Kez Konuştu

Son bir yıldır çok sayıda ünlü ismin ölüm haberini duyuran sanat müziği sanatçısı Onur Akay, Meydan Gazetesi’nden Zeliş Arslan’a konuştu.

‘Sanat dünyasının kara kutusu Onur Akay’ başlığı ile yayınlanan röportajda Akay, bazı ünlü isimlerin yalan yanlış haberlerle kendisini aramaya başladığını ve sosyal medya fenomenleri tarafından Twitter’ın imamı ilan edilse de, sağlığında yeterli itibarı görmeyen sanatçılar için vefa borcunu böyle ödediğini söyledi.

İşte o röportajdan bölümler:

Ciguli’nin ölümü beni şöhret yaptı

‘Daha önce üç kez ölüm haberinin asılsız çıkması üzerine Ciguli’nin vefatını duyunca temkinli yaklaştım. Birçok menajere sorarak ölüm haberini teyit ettim ve sosyal medyadan başsağlığı mesajı yayımladım. Bütün basın beni referans göstererek haberi yayımlayınca bir anda dikkatleri üzerime çektim. İki konservatuvar okumuşum bu ilgi görmüyor. Benim için hazırlanan caps’leri gösterince daha fazla teklif geliyor. Arz talep dengesi değişmiş.’ dedi.

Onur kaza yaptım, tweet atsana

Kaza yapmadığı halde beni arayarak ‘Onur kaza yaptım bunu sosyal medyadan duyurur musun’ diyenlere çok şaşırıyorum. Zaten şöhretsin neden böyle bir işe kalkışırlar anlamıyorum.

Yılmaz Morgül kavun karpuz paylaşımlarını bıraksın

Yılmaz Morgül’ün bu anlamda sosyal medyadan yazdıklarını ilkokul çocuğu seviyesinde. Morgül’ün paylaşımlarını yanlış buluyorum. Paylaşımları kavun karpuz cinsinden. Böyle olmamalı. Bizler örnek olmak zorundayız.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu