Müzikonair Sanem Aydın’dan Günlük Burç Yorumu | Müzikonair
AstrolojiSosyal

Sanem Aydın’dan Günlük Burç Yorumu

Ay, balık burcunda. Güne duygusal başlanabilir. Rüyalar haber verici olacaktır. Duygusal konularda alınganlıklar, yanlış anlaşılmalar olabilir. Bağışıklık sistemini koruyucu şeyler yapılabilir. Ayak sağlığını önemsemeliyiz bugün. Refleksoloji yaptırılabilir. Tuzlu suda ayaklar 15 dk dinlendirilebilir.

Manevi konular önem kazanacaktır. Sanatsal konularda ilham yüksek olacaktır. Söz yazan ve beste yapanlar için üretken bir gün olacaktır. Resim yapanlar içinde üretkenlik artacaktır. Ticari işlerde dikkatli kararlar alınmalıdır. Venüs-Ay arasındaki etki ilişkilerde uyum ve denge sağlayacaktır. Romantizm bugüne hakim. Şifa ve meditatif konularda çalışmalar yapılabilir. Yoga ve yüzmek çok faydalı olacaktır. Müzik dinlemek keyif verecektir. Yardımsever yanımız öne çıkacaktır bugün. Özellikle ayakkabı alışverişleri yapılabilir. Pembe renkli kıyafetler giyilebilir. Pembe kuvars taşlı takılar takılabilir.

Sevgiler

Astrolog Sanem Aydın

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)