MüzikMüzik Haber

Sıla’nın Kariyerindeki Düşüşün Sebebi Ne? Müzik Onair Anketi Sonuçlandı!

Geçtiğimiz gün Müzik Onair Instagram üzerinden yaptığımız anket sonuçlandı. Şarkıcı Sıla’nın son dönemlerdeki düşüşü hakkındaki anket sonuçları belli oldu.

Son dönemlerde yaşadığı düşüş ile kariyerinde inişli çıkışlı bir grafik sergileyen Sıla’nın düşüşü müzikseverlerin de dikkatinden kaçmadı. Yapılan ankete yoğun bir katılım sağlanırken, oranların birbirine yakın olması dikkat çekti.

Peki anket sonuçları ne söylüyor?

Ankete katılanların %32’si Sıla’nın kariyerindeki düşüşe ‘Şarkılarından çok magazinle gündeme gelmesi’nin neden olduğunu, %26’sı ise Sıla’nın ekibinin iyi olmadığını öne sürdü.

Ankete katılanların  %20’si hit şarkı üretemediğinden kaynaklandığını, %22’si ise Sıla’nın kariyerindeki düşüşün yeni jenarasyonu yakalayamadığından kaynaklandığını belirtti.

Oranların birbirine çok yakın olması Sıla’nın düşüşünde tek bir nedenin olmadığını gözler önüne seriyor. Ankete katılan müzikseverler; Sıla’nın ekibinin iyi olmadığı, hit şarkı üretemediği, yeni jenarasyonu yakalayamadığı ve şarkılarından çok magazinle gündeme gelmesinin kariyerinde düşüşe sebep olduğunu neden olarak gösterdi.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.