Müzikonair TUĞBA ÖZAY, “BOŞANMAMI ANNEM İSTİYOR” DEDİ | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

TUĞBA ÖZAY, “BOŞANMAMI ANNEM İSTİYOR” DEDİ

Ünlü şarkıcı Tuğba Özay, İtalya’daki yaşantısını ve evliliğini sürdürmeye devam ediyor ancak Türkiye’ye dönmek istediğini her defasında dile getiriyor.

Tuğba Özay, basında yer alan boşanma haberlerinin doğruyu yansıttığını, bir dönem boşanma kararı aldıklarını ancak sonra bu karardan vazgeçtiklerini dile getirdi.

Türkiye’ye dönmemeleri halinde ise evliliğine devam ettirmek istemediğini belirten Özay, kariyerini ve ailesini bırakarak İtalya’ya yerleştiğini, daha fazla dayanamadığını, eşinin Türkiye’ye dönmek istemediğini de sözlerine ekledi.

Tuğba Özay’ın boşanmasını en çok annesinin istediğini, babasının fikir beyan etmediğini ancak tavırlarından ne düşündüğünü anladığını söyledi.

5,5 yıl süren evlilik hayatlarının ilk yılında bebek düşündüklerini, Özay’ın hamile kaldığı fakat bebeği kaybettiklerini, sonraki yıllarda da hiç fırsatlarının olmadığını dile getirdi.

author avatar
MüzikOnair
Müzik Onair Genel Editörü // e-mail : info@muzikonair.com onair352013
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)