Müzikonair Zeynep Bastık’tan ‘Lan’ Eleştirilerine Yanıt | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Zeynep Bastık’tan ‘Lan’ Eleştirilerine Yanıt

Zeynep Bastık, 8 Mart'ta piyasaya sürdüğü Mabel Matiz imzalı "Lan" şarkısıyla gündemde. Ünlü popçu, önceki gün Bebek'te görüntülendi ve yeni projesinin adıyla ilgili gelen eleştirilere cevap verdi.

Zeynep Bastık, 8 Mart’ta piyasaya sürdüğü Mabel Matiz imzalı “Lan” şarkısıyla gündemde. Ünlü popçu, önceki gün Bebek’te görüntülendi ve yeni projesinin adıyla ilgili gelen eleştirilere cevap verdi.

Zeynep Bastık, son günlerde çıkardığı “Lan” şarkısıyla büyük bir başarı elde etti. Şarkı, global listede üst sıralarda yer alarak özellikle sosyal medya platformlarında geniş bir ilgi gördü.

Bastık, şarkısının aldığı büyük ilgiden dolayı mutluluğunu şu sözlerle dile getirdi: “Şu anda mutluluktan havalara uçuyorum. Şarkımız, global listede 21. sırada ve bu, tek Türkçe şarkı olarak gerçekleşti. Her gün yeni bir başarı elde ediyoruz ve neyi kutlayacağımızı şaşırdık. Üst üste gelen bu başarılar hala gerçekmiş gibi gelmiyor. İnanılmaz şeyler yaşıyoruz şu anda.”

Ünlü popçu, önceki gün annesiyle birlikte Bebek’te yürüyüş yaparken görüntülendi. Lan şarkısının yakaladığı ivmeden memnun olduğunu belirten Bastık, “Bu şarkıya güveniyorduk ama bu kadar büyük bir başarı beklemiyorduk. Global alanda böylesine büyük bir etki yaratması Türkiye için ve bizim için gerçekten büyük bir gurur. İki hafta içinde olduğu için hala şoktayız” şeklinde konuştu.

“Lan” kelimesine yönelik eleştirilere de değinen Bastık, “Şarkının başka bir adı olamazdı. Bu kelimenin insanları rahatsız edeceğini düşünmedik çünkü şarkı bu isimle geldi. Geri dönüşler oldukça olumlu. Bence her şey yolunda gidiyor” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu