Müzikonair Zeytinli Rock Festivali Başlıyor!.. | Müzikonair
Etkinlikler

Zeytinli Rock Festivali Başlıyor!..

Efsane festival devam ediyor! Zeytinli Rock Festivali, 23 – 27 Ağustos tarihleri arasında Dalyan Sahili’nde!

Geçtiğimiz yıl 75 sanatçı ve 150.000’den fazla müzikseveri ağırlayarak Türkiye müzik tarihine damga vuran Zeytinli Rock Festivali, bu yıl da yine Umut Kuzey’in önderliğinde %100 müzik ve eğlence mottosuyla 23 – 27 Ağustos tarihlerinde her zamanki yerinde gerçekleşecek.

Zeytinli’deki Türk Rock Müziği geçidinde kimler yok ki!

Kuşkusuz rock müzik tarihimizin kraliçesi ŞEBNEM FERAH, sahnedeki muhteşem performansı ile gençlerin büyük sevgi ve ilgisini kazanan, SELDA BAĞCAN ve BOOM PAM, bu yıl kariyerlerinin 30. yılını kutlayan ve özel konukları ile performans sergileyecek olan PENTAGRAM, yakında yayınlanacak yepyeni single’ı öncesinde bu yıl ilk kez Zeytinli festivalinde ağırlayacağımız MABEL MATİZ, rock müziğin mihenk taşı gruplarından MAVİSAKAL, sahne performansları dillere destan TEOMAN, popüler rock müziğin son yıllarına damgasını vuran Mor ve Ötesi, maNga ve Athena ve daha nicelerini ağırlayacak ZEYTİNLİ ROCK FESTİVALİ yine bu yılın en önemli müzik olayına imza atmaya hazırlanıyor.

Festivalin kapanışı efsane grup Bulutsuz Özlemi’nden!

Zeytinli Festivali’nin Pentagram konseriyle kapanması geleneğine bu sene ara veriliyor. Pentagram Milyon Yapım’ın ricası üzerine sırasını Bulutsuzluk Özlemi’ne bırakıyor. 2 yıl önce sahne süresini aştığı için “Sözlerimi Geri Alamam” şarkısını çalamadan sahneden inmek zorunda kalan Bulutsuzluk Özlemi, bu sene sahne süresi kısıtlaması olmadan festivalin kapanışını gerçekleştirecek.

Kral Pop Tv ve Milyon Tv Ekranlarından Canlı Yayın

%100 müzik ve eğlence ile Kral Pop Medya Sponsorluğu’nda gerçekleşecek festival Milyon Tv ekranlarından da canlı olarak yayınlanacak. 23-24-25-26-27 Ağustos 2017 tarihleri arasında müzikseverleri iyi müzik, deniz, kum ve güneş ile buluşturacak festival #zrf2017 hashtag ile gerçekleşecek.

5 gün boyunca sadece ana sahnede 35 sanatçı ve grubu ağırlayacak olan, yılın en önemli müzik olayında sahne alması kesinleşen isimler şöyle sıralanıyor:

23 Ağustos Çarşamba
Mor ve Ötesi
Feridun Düzağaç
Moğollar
Pilli Bebek
Yeni Türkü
İskender Paydaş
What da Funk

24 Ağustos Perşembe
Teoman
maNga
Seksendört
Flört
Tuna Kiremitçi
Niyazi Koyuncu
Set

25 Ağustos Cuma
Athena
Selda Bağcan & Boom Pam
Ceylan Ertem
Pinhani
Adamlar
Pera
Çamur

26 Ağustos Cumartesi
Şebnem Ferah
Hayko Cepkin
Mabel Matiz
Umut Kuzey
Melis Danişmend
Sattas
TNK

27 Ağustos Pazar
Bulutsuzluk Özlemi
Pentagram
Mavisakal
Kurban
Kurtalan Ekspres
Baba Zula
Yedinci Ev

Yüzdeyüz Müzik sahnesi!

Zeytinli Rock Festivali’nin bu yıl Yüzdeyüz Müzik Sahnesi de çok canlı olacak. Deniz Tekin, Yüzyüzeyken Konuşuruz, Neyse, Yok Öyle Kararlı Şeyler, Sena Şener, Ezgi Aktan, Cihan Mürtezaoğlu, Gökcan Sanlıman gibi müzik sektöründe şimdiden kendine sağlam yer edinmiş isimlerin yanı sıra, yüzdeyüzmüzikekspres elemelerinden seçilecek onlarca grubun sahne alacağı Yüzdeyüz Müzik sahnesi izleyenlere Türkiye’de müziğin geleceği hakkında fikir verecek.

author avatar
Müzikonair Etkinlik
Konser, sergi,festival ve sahne sanatları hakkında her etkinlik bu profilde!
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)