RadyoYerel

12. Radyo Boğaziçi Müzik Ödülleri Başladı

20 yılı aşkın süredir yayın hayatına devam eden Radyo Boğaziçi, bu sene 12.si düzenlenecek olan Müzik Ödülleri Töreni için çalışmalara başladı. Yoğun bir katılım beklenen organizasyonun bu yılki ana sponsoru Türkiye’nin ilk teknoloji perakendecisi Bimeks.

Radyo Boğaziçi Müzik Ödülleri Töreni, her yıl nisan ayı sonunda yapılıyor. 1 Mart 2014 ve 28 Şubat 2015 tarihleri arasında yayınlanan albüm ve single’lar arasından Türkiye’nin en kaliteli yapımları seçilip, 1 Nisan 2015 tarihinde Radyo Boğaziçi Facebook sayfası üzerinden oylamaya sunuluyor. Kazananlar, Boğaziçi Üniversitesi öğrencileri ve Radyo Boğaziçi dinleyicilerinin bir ay boyunca kullanacağı oylar sonucunda belirleniyor. Geçen yılki organizasyonda Sıla, Model, Bedük, Mirkelam, Mabel, Matiz, Feridun Düzağaç gibi sanatçılar çeşitli dallarda ödüle layık görülmüşlerdi.

Boğaziçi Üniversitesi’nin en prestijli etkinliği olarak kabul edilen, her yıl sanatçıların ve medyanın yoğun ilgi gösterdiği radyo boğaziçi Müzik Ödülleri Töreni bu sene 7 Mayıs günü Bimeks ana sponsorluğunda Boğaziçi Üniversitesi BÜMED Üst Bahçe’nin eşsiz atmosferinde gerçekleştirilecek.

Reklam

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.