MüzikMüzik Haber

‘Duramam’ İle 3 Milyondan Fazla Dinlenen Cioman’dan Yeni Şarkı Müjdesi!

Kısa sürede sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden olan Cioman Müzik Onair’dan Cüneyt Diktaş’a konuştu.

Tiktok’ta çektiği videolarla kısa sürede kitlesini genişleten Cioman, 2 ay önce yayınladığı sözü Decrat, müziği Berk Kirtis imzalı ‘Duramam’ isimli şarkısıyla Youtube’da 3 milyondan fazla dinlenmeyi başardı. Önceki gün Müzik Onair Instagram canlı yayınında Cüneyt Diktaş’ın sorularını yanıtlayan Cioman kariyeri ve projelerinden söz etti.

Cioman, sıradaki şarkısının ve klibinin hazır olduğunu ve Aralık ayının ilk haftasında dinleyicileriyle buluşturacağını müjdeledi. Sözleri Decrat’a ait şarkının duygusal olduğunu söyleyen Cioman, ”Önümde 2-3 tane güzel proje var. Bir film projemiz var. Youtube’da içeriklere devam ediyoruz. Sosyal medya üzerinden ilerlemek daha iyi geliyor. Youtube’a başlamak için biraz geç başladık ama güzel bir şekilde geliyoruz. TikTok hakkında zamanında ünlü isimler dalga geçiriyordu. İnsanlar şimdi yeni şarkılar çıkarınca TikTok’a yöneldi. Şimdi ciddi bir platform haline gelmeye başladı. Ben şarkıcı değilim kendi halimde söyleyen bir insanım. Dönüp baktığınız zaman iyi bir rakam yakaladık.” dedi.

İşte canlı yayın tekrarı;

 

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.