Müzikonair Cüneyt Özdemir Killa Hakan Röportajını Yayınladı | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

Cüneyt Özdemir Killa Hakan Röportajını Yayınladı

Killa Hakan'la ilgili yoğun bakımda olduğu ve durumunun kritik olduğu haberi gelmişti. Cüneyt Özdemir yaptığı röportajı paylaştı.

Ünlü rapçi Killa Hakan’dan kötü haber geldi. Killa Hakan adıyla tanınan rapçi Hakan Durmuş’un yoğun bakımda tedavi gördüğü açıklandı.

Ünlü rapçi Massaka; Killa Hakan’ın son durumunu  “Selam arkadaşlar. Killa Hakan’ın sağlık durumu hiç iyi değil. Yoğun bakımda ölüm kalım savaşı veriyor. Lütfen dualarınızı eksik etmeyin” diye paylaştı. Killa Hakan’ın neden yoğun bakımda olduğu ise henüz açıklanmadı.

Killa Hakan, röportajda Almaya’da Berlin’deki değişimlerden, göçmenlerden ve yeni ekonomisinden bahsetti. Göçmenlerin yoğunlukta olduğunu, işlerin artık değiştiğini ifade etti. Hayatın da pahalılaştığını söyleyen Killa Hakan, “Burada da var zorluklar. Yağ 1 Euro’ydu ama artık 5 Euro” dedi.

Rap dünyasıyla ilgili Özdemir’in, “Türkiye’deki rap dünyasında abartılı bir anlatım ve yaşam var mı?” diye sordu. Bunun üzerine Hakan, bu anlatımların ve kliplerin işin gösterişi olduğunu ifade etti. Yurt dışında satanın bu olduğunu söyledi.

Killa Hakan’ın röportaj boyunca konuşmakta zorlandığı anlaşılıyordu. Nefes almakla ilgili bir rahatsızlığı olduğunu ifade eden Killa, Almaya’da tedavisine devam ettiğini belirtti.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu