Müzikonair Dünya Yıldızı Adele’nin Babası Türk Şarkıcı Çıktı!.. | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Dünya Yıldızı Adele’nin Babası Türk Şarkıcı Çıktı!..

Bodrum’da yaşayan Mehmet Asar (52) Adele’nin babası olduğunu iddia etti.

Saz ustası ve türkücü olan Mehmet Asar 1987 yılında Penny Adkins ile tatilde tanıştığını bu birliktelikten sonra Adele’nin dünyaya geldiğini öne sürdü.

Bodrum’da iki hafta tatil yapıp birlikte olduktan sonra Penny Adkins’in İngiltere dönmesiyle telefon görüşmeleri sonucu ilişkinin bittiğini söyledi.

Adele’nin doğum tarihiyle annesiyle birilikte olduğu tarihin  tutuğunu belirtti.

Mehmet Asar geçen yıl Grammy ödülünü kazanan Adele’nin hayatını araştırdı ve şu sözlerle ifade etti:

Ailesine baktığımda, annesinin yıllar önce benim birlikte olduğum İngiliz kadın olduğunu öğrenince şoke oldum. Sevdiğim kadın, Adele’in annesiydi. Yıllar geçmesine rağmen değişmemişti. Ardından Adele’in hareketlerini incelediğimde çene, göz, yüz yapısı, saçları ve konserler sırasında sağ elini kaldırdığında 3 ve 4’üncü parmaklarının bitişik olduğunu gördüm. Daha çok şaşırdım çünkü, benim sağ elimin 3 ve 4’üncü parmakları da kaldırdığımda bitişiktir. Ayrıca Adele’nin söylediği şarkılarda yaptığı vurgular, benim söylediğim eserlerdeki vurgulara çok benziyor, bu da genetik olabilir.

adele-sli

Mustafa Asar bu birliktelikten sonra kimseyle birlikte olmadığını yıllarca Adele’nin annesini beklediğini ve isterse Adele ile DNA testi yaptırabilceğini belirtti.

Kendisinden hiçbir beklentisi olmadığını, sadece kızının herşeyi bilmesini istediğini söyledi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)