MüzikMüzik Haber

Fatih Bulut: “Silah Sıkmak İnsanların Mutluluğu”

“Çok sevdim yalan oldu” şarkısıyla milyonlar tarafından tanınan Fatih Bulut katıldığı bir asker uğurlama gecesinde silah kullanmasının ardından açıklama yaptı.

Sosyal medyada oldukça eleştirilen videoda çevresinde çocukların da olduğu görülen ve etrafındaki çığlıklara aldırış etmeyen fenomen 11 el ateş etmişti. “Çok sevdim yalan oldu” şarkısı 145 milyon tık alan Bulut’tan eleştiriler üzerine İHA’ya şaşırtıcı bir açıklama geldi. Önce özür dileyen Bulut daha sonrasında yaptığı açıklamayla şaşırttı.

Bulut: “Düğünlerde de silah atılıyor yani insanların mutluluğu silah sıkmak. Bir de asker eğlencesi olunca neticede askerin kulağının alışması lazım silah seslerine. Şimdiden antrenman gibi bir şey diyebiliriz yani. Kurusıkı silah yani bu kadar abartılacak bir şey de yok. Yapılan yanlış ama bu kadar abartılacağını tahmin etmiyordum yani. Sosyal medyadan mesajlar geliyor bizi destekleyenler de var kötü yorum yazanlar da var. Ben onlara da hak veriyorum ve onlardan da özür diliyorum” sözlerini kullandı.

İşte O Açıklama:

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu