Müzikonair Güliz Ayla Neden Kızdı? | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Güliz Ayla Neden Kızdı?

Popçu Güliz Ayla, müzikal kariyerinden çok sosyal medya paylaşımları ile konuşulmaya başlandı. Ayla, zaman zaman esprili paylaşımları zaman zaman direk dansı yaptığı videoları sosyal medya hesabından paylaşarak yaptığı şarkılardan çok bu yönüyle anılmaya devam ediyor.

‘Olmazsan Olmaz’ şarkısıyla pop müziğe bir fırtına gibi giren Güliz Ayla, kariyerinin ilk solo çalışmasını Sıla ve Efe Bahadır prodüktörlüğünde yapmıştı. Daha önce Metin Özülkü ve Işın Karaca’ya vokallik yapan Güliz Ayla, o dönem herkesten çok Sıla’nın desteğini görmüştü. Zaman zaman Sıla’nın konserlerinde sanatçıya eşlik de eden Güliz Ayla, ‘Yeni nesil Sıla’ , ‘Sıla’nın veliahtı’ gibi sıfatları gururla kabul ediyordu. ‘Olmazsan Olmaz’ çıkışıyla geniş kitleler yakalayan Güliz Ayla, ardından ‘Bahsetmem Lazım’ ve ‘Sevgilim’ gibi şarkılarıyla müzik listelerini alt üst ediyordu.

Kariyerindeki hızlı yükselişinin devamını getiremeyen Güliz Ayla, her yıl yeni bir single çıkarmaya ve üretmeye devam etse de eski şarkıları kadar akıllarda kalamıyor. Müzik listeleri ve dijital platformlarda zirveye adını yazdıramıyor. Nitekim ünlü şarkıcı müziğe eskisinden daha az ağırlık veriyor olacak ki sosyal medya paylaşımları magazin gündemini daha çok meşgul ediyor.

Önceki gün direk dansı videosunu Instagram hesabının hikaaye bölümünde paylaşan Güliz Ayla, bu paylaşımıyla ağızları açık bırakmış ve yeteneğiyle göz doldurmuştu. Ünlü şarkıcının spor yaparken verdiği seksi görüntüler de bir hayli dikkat çekmişti. Daha önce de direk dansı görüntüleriyle haber olan ünlü şarkıcı Müzik Onair editörleri tarafından yapılan habere tepki gösterdi. Anaakım medyada boy boy görüntüleri ve haberleri çıkan Güliz Ayla bu defa kendisi hakkında yapılan habere adeta ateş püskürdü.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu