Ana Sayfa » Müzik » Albüm & Single » Harun Sürek “Sanki Çölde Hapsedilmişim” Video Klibi Yayında!

Harun Sürek “Sanki Çölde Hapsedilmişim” Video Klibi Yayında!

oduller-reklam-banner

Harun Sürek yeni çalışması “Sanki Çölde Hapsedilmişim” isimli şarkısını PDND etiketiyle yayınladı.

Harun Sürek, daha önce Rafet El Roman’a verdiği şarkısı “Unuturum Elbet” ile Türkiye rekorlarını alt üst etmiş ve şarkı YouTube genelinde 500 milyon izlenme; Netd Müzik kanalında ise 193 milyon izlenme sayısı ile rekor kırmıştı. Şarkı, 20 ülkede çeşitli sanatçılar tarafından kendi dillerinde yorumlanmıştı. Bestesi ve sözü Sürek’e ait olan şarkının başarısı sınırları aşmış ve böylece dünyaca ünlü bir şarkının altında genç sanatçı Harun Sürek’in imzası yer almıştı.

Bu kez yeni bir şarkıyla dinleyenleriyle buluşan Sürek, “Sanki Çölde Hapsedilmişim” video klibini çıkardı. Şarkının sözü ve müziği Galip Öztürk’e, aranjesi ise Osman Çetin-Aerro’ya ait. Klibin yönetmen koltuğunda ise Onur Oğuz oturuyor.

Harun Sürek Kimdir?

Daha önce televizyondan tanıdığımız Harun Sürek, 1990 İstanbul doğumludur. Sanatçı İstanbul Kültür Üniversitesi Sinema-TV mezunudur. Aynı zamanda İstanbul Devlet Konservatuvarı Türk Müziği bölümü mezunudur. “Türkiye’nin Fenomenleri” isimli televizyon yarışmasında halkın oylarını alarak üst üste 3 hafta birinci olmuş ve Türkiye’nin fenomeni seçilerek şampiyon olmuştur. Senaryo ve kitap yazarı da olan Harun Sürek, ilk müzik çalışması “Terki Diyar”ı 2016 yılında piyasaya çıkarmış ve büyük başarı elde etmiştir. 2018 yılında Rafet El Roman’a verdiği, sözü bestesini yaptığı “Unuturum Elbet” isimli şarkı ile birçok ödül almış ve müzik listelerini alt üst etmiştir.

Harun Sürek “Sanki Çölde Hapsedilmişim” Şarkı Sözleri:

Artık seni onunla
Bununla
Gören olur ya
Kahrederim
Hayatın sonuna kadar
Yalnız başıma kalır
Onu da mahvederim

Bilirler gelen olmadı yeniden
Vuran olmadı derinden
Tamam hislerimden vazgeçerim

Gidiyorum ama kahrolmaktan
Kurtulmazsam, çare elindeymiş
Seni benden, beni senden
Ayırmaktan bahsedilmiş
Neler olmuş neler dönmüş
Gördüm herkes dost edinmiş
Bilemezdim hiç haberim yok haberim yok
Sanki çölde hapsedilmişim.

oduller-reklam-banner
● haberalani

İlginizi Çekebilir