Hepsi Grubu Aralarındaki Buzları Eritti! Konser Gelecek Mi? -
MüzikMüzik Haber

Hepsi Grubu Aralarındaki Buzları Eritti! Konser Gelecek Mi?

Hepsi grubu üyeleri arasındaki buzların erimesinin ardından grubun hayranları sosyal medya hesapları aracılığıyla grubun yeniden bir konser vermesi için kampanya başlattı.

Bir dönem Türkçe Pop müziğe damga vuran Hepsi grubunun üyeleri arasındaki buzların erimesi ve sosyal medyada yeniden birbirini takip etmesi gündeme damgasını vurdu.

Grup üyesi Cemre Kemer son olarak bir veda veya yardım konserine yeşil ışık yaksa da grup üyeleri konuyla ilgili sessizliğini koruyor. Dün Emre Kara’ya konuşan Cemre Kemer, ‘Hepsi feat. Edis düeti olabilir mi?’ sorusunu yanıtladı. Kemer, ”Olabilir ama Ezhel ile olmasını daha çok isterim. Yeni nesil rapçilerden en sevdiğim” diye yanıt verdi.

Sosyal medyada ise yıllar önce dağılan Hepsi grubunun yeniden bir araya gelip bir konser vermesi için birçok paylaşım yapıldı.

İlgili Haber: Cemre Kemer: ‘Çer Çöp Dinleyeceğinize Gülçin Ergül Dinleyin’

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)