Ana Sayfa » Müzik » İrem Derici: ‘Herkes Şarkıcı Oluyor, Keşke Doktor Olsaydım’

İrem Derici: ‘Herkes Şarkıcı Oluyor, Keşke Doktor Olsaydım’

oduller-reklam-banner

Geçtiğimiz günlerde Ivana Sert’in şarkıcılığına -3 puan veren İrem Derici, ”Bazen keşke doktor olsaydım diyorum. Herkes doktor olmak istemiyor ama şarkıcı olmak istiyor. Sanatçı olmak kolay değil. Ben de sanatçı değilim. Ben yorumcuyum, şarkıcıyım” açıklamasında bulundu.

Ünlü şarkıcı İrem Derici, Kanal D’de yayınlanan 2. Sayfa’nın canlı yayın konuğu oldu. Evini Kanal D’nin Magazin Haber Müdürü Asiye İnce’ye açan İrem Derici, olay yaratacak açıklamalarda bulundu.

‘Herkes Şarkıcı Olmak İstiyor’

Ivana Sert ile girdiği polemikten sıkıldığını söyleyen Derici, adeta isyan etti.  Ünlü şarkıcı, Ivana Sert’in şarkıcılığı hakkında  “Ivana çok güzel bir kadın, taş gibi bir hatun. Çok güzel piyano çalar. Bir moda ikonu, çok başarılı. Ama şarkı söylemesini beğenmedim. Ivana kıyafetine düşük puan verdi, sen de onun yorumunu beğenmedin diyorlar. Çok sıkıldım artık bu konunun konuşulmasından. Herkes şarkı söylemek zorunda değil. Bir rahat bırakın abi şu mikrofonu! Ezhel’in “Felaket” şarkısını da söylüyor herkes. Salın artık abi şu şarkıyı… Mesleğime saygı duymak istiyorum. Biz boşuna konservatuvar eğitimi almadık, bu işe yıllarımızı verdik. Bazen keşke doktor olsaydım diyorum. Herkes doktor olmak istemiyor ama şarkıcı olmak istiyor. Sanatçı olmak kolay değil. Ben de sanatçı değilim. Ben yorumcuyum, şarkıcıyım” açıklamasında bulundu.

Öte yandan programın sunucuları Müge ile Gülşen, Derici’den Türk pop müziğindeki 4 önemli ismi saymasını istedi. İrem Derici bu soruya “Sezen Aksu, Yıldız Tilbe, Nazan Öncel ve diğerleri” şeklinde yanıt verdi.

‘Göze Alabilsem Her Gün Estetik Yaptırırım’

Bir dönem sık estetik yaptırdığı için eleştiri oklarının hedefi olan İrem Derici, estetik operasyonlarla ilgili de çarpıcı açıklamalar yaptı: “Narkozu, iyileşme sürecini göze alabilsem her gün estetik yaptırırım. Her gün farklı bir kadın olurum. Yaptıranları görüyorum, çok da güzel oluyorlar. Hoşuma da gidiyor. Kazanıyorum; istesem yaptırırım” ifadesini kullandı.

‘Her Gaz Sıkışması Aşk Değil’

Derici’nin “Herkes sevgilin var mı diye sorar. Siz ilginç ilginç sorular soruyorsunuz bugün. Kızlar ne yiyip içtiniz?” diyerek sorulara tepki göstermesi üzerine sunucular Derici’ye hayatında birinin olup olmadığını sordu.

“Yok. Evden dışarı çıkmıyorum ki, nasıl olsun…Azıcık karnım ağrıyordu; bir şey oldu diyordum. Gaz sıkışmasını aşk sanıyordum. Artık öyle değil. Yanımda birini görürseniz bilin ki ciddi bir şeyler olduğunu. Astroloji haritama baktırdım. Ocakta aşk çıktı. Ocak’ta New York’ta olacağım. Demek ki oradan biri olacak. Ama o zaman hemen yabancı damat diye yazmayın. Sıkıldım her şeye yabancı damat yazılmasından. Belki orada da Türk birini bulurum” dedi.

İrem Derici’ye Sıla Şarkısı

İrem Derici, sanılanın aksine Yunan şarkıcı Konstantinos Argiros ile bir şey yaşamadığını kaydetti. Argiros’un yakın zamanda Sıla ile tanışıp Sıla’yı çok sevdiğini, bunun üzerine Sıla’dan Argiros’la birlikte söylemek için bir şarkı yazmasını istediğini açıkladı.

Ebru Apalak | Müzik Onair

oduller-reklam-banner
Ezgi

İlginizi Çekebilir