Müzikonair Michael Kuyucu Yavuz Bingöl’e Seslendi: Dalaras Olabilmen İçin Önce Meclisin Kapısında Yatmamayı Öğren! | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Michael Kuyucu Yavuz Bingöl’e Seslendi: Dalaras Olabilmen İçin Önce Meclisin Kapısında Yatmamayı Öğren!

Ünlü müzik yazarı ve akademisyen Michael Kuyucu, Yavuz Bingöl'e seslenerek ''Sen önce meclisin kapısında yatmamayı öğren!' dedi.

Michael Kuyucu, Ünlü Yunan müzisyen George Dalaras’ı örnek aldığını söyleyen Yavuz Bingöl’ü topa tuttu: ”Sen önce meclisin kapısında yatmamayı öğren!’

Michael Kuyucu, Youtube üzerinden yaptığı ‘George Dalaras Hakkında Bilinmeyenler’ isimli programında ünlü Yunan müzisyene dair önemli bilgiler paylaştı. Kuyucu, programın bir bölümünde Yavuz Bingöl’ün seneler önce George Dalaras’ı örnek aldığını söyledi ve Yavuz Bingöl’e seslendi.

Kuyucu, ”Bundan 4-5 sene önce Türkiye’den adını söylemeyeceğim bir sanatçı, söylemişti. Güya Yavuz Bingöl bir konserinde, ”Yunanlıların George Dalaras’ı varsa Türkiye’nin de Yavuz Bingöl’ü var” demiş. Bütün yalakalar onu alkışlamış. Yavuz Bingöl, Dalaras’ı örnek alıyor’ dedi.

‘Dünyaya 850 Bin Defa Gelmen Gerekiyor’

Yavuz Bingöl’e seslenen Kuyucu sözlerini şöyle sürdürdü;

”Dalaras, Yavuz Abi senin gibi meclisin kapısında yatmıyor. Adam, Brezilya’da orada burada kendi hakkıyla şarkılar söylüyor. Böyle bir dünya starı oluyor. Senin Yavuz Bingöl olarak bir Dalaras olabilmen için muhtemelen dünyaya 850 bin defa gelmen gerekiyor. Şu ana kadar yaptığın şarkıların en az bin katı kadar şarkı üretmen lazım. En önemlisi de politikacıların kapısında yatmaman lazım!”

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)