Müzikonair Onur Akay Bu Kez Hangi Ünlüyle Mahkemelik Oldu?.. | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Onur Akay Bu Kez Hangi Ünlüyle Mahkemelik Oldu?..

Ses sanatçısı Onur Akay, Bülent Ersoy, Devran Çağlar’dan sonra Afrodit Banu Alkan’la mahkemelik oldu.

Banu Alkan’ın herkesten sır gibi sakladığı yaşını ortaya çıkaran Onur Akay’ı mahkemeye verdi.

Onur Akay sosyal medya hesabında Banu Alkan’la paylaştığı fotoğrafın altına şu yorumu düştü.

”Bülent Ersoy, Banu Alkan’ın yaşına takılmış durumda. Diva aslında resepsiyonu arasa hemen öğrenir. 2014 yılında Banu Alkan’la bir otelde fasıl yapmıştık. Daha sonra kaldığı bir otelden almaya gitmiştim ve ablasının evine geçerek sohbet etmiştik. Yine kaldığını bildiğim başka bir otelin resepsiyonunda çalışan arkadaşımdan ise, kendisinin yaşını Bülent abla için öğrendim. Banu Alkan rahmetli Oya Aydoğan’dan sadece 1 yaş küçüktür! 1 Nisan doğumlu olduğu için, seneye size yine şaka yapabilir ve 40 yaşına girdiğini falan söyleyebilir. Banu abla seneye 60 yaşına basıyor.”

Onur Akay’ın bu paylaşımından sonra Banu Alkan:” Sen ne hakla benim özel bilgimi otel resepsiyonundan alıyorsun? Seninle mahkemede görüşeceğiz” diyerek mahkemeye verdi.

Gelişmeleri MüzikOnair’dan takip edebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)