MüzikMüzik Haber

Serdar Ortaç: ‘O Ses Türkiye’de Ben Olmalıydım. Tam Benim Koltuğum!’

Serdar Ortaç, Acun Ilıcalı’nın O Ses Türkiye teklifini kaçırdığına pişman olduğunu söyledi. Ünlü popçu, ”O koltuk benim olmalıydı. O Ses Türkiye’de ben olmalıydım. Tam benim koltuğum bence. Ben orada güzel konuşurdum. Evet pişmanım!” açıklamasında bulundu.

Şarkıcı Serdar Ortaç, Haber Global’de Jülide Ateş’in sunumuyla yayınlanan ’40’ programına konuk oldu. Ünlü şarkıcı birçok konuda merak edilen sorulara yanıt verdi. Serdar Ortaç’ın en dikkat çeken açıklamalarından biri de O Ses Türkiye’ye dair oldu.

Serdar Ortaç, Jülide Ateş’in ‘Acun Ilıcalı’nın teklifini kaçırdığınıza pişman mısınız?’ sorusunu şöyle yanıtladı;

”Evet çok pişmanım. O Ses Türkiye’de ben olmalıydım. Tam benim koltuğum bence. Evet Acun beni aradı, ‘Serdar bir program yapıyorum muhteşem olacak, Türkiye’de bir ilki başaracağız, Kenan Doğulu ve seni istiyorum’ dedi. Tamam abi dedim. Neye mal olur? ‘Şu kadar olur abi’ dedim. Çok fazla mı dendi, bütçe mi beğenilmedi, yoksa ben onu eğlenceye mi çağırdım, onu tam hatırlamıyorum. Buna cevap veremem. Ama soru zaten bu değil. Evet pişmanım! O koltuk benim olmalıydı! Çünkü ben orada güzel konuşurdum.”

TV8 ekranlarının ilgiyle takip edilen yarışma programı O Ses Türkiye için kanalın sahibi Acun Ilıcalı ilk olarak Serdar Ortaç’ı aramıştı. Serdar Ortaç’ın daha önceki ifadelerine göre ikili arasında şöyle bir konuşma geçmiş;

3-4 sene önce Acun arayıp ”O Ses Türkiye” diye yarışma yapıyorum. Kesin jüri olman lazım. Kenan Doğulu’yu da aradım” dedi.

Ben de ”Reina’dayım gel abi konuşalım” dedim. Acun ” Ben sana iş konuşalım diyorum sen beni Reina’ya çağırıyorsun” diye sinirlenip yüzüme kapadı telefonu. O Ses Türkiye öyle kaçtı!

 

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.