SosyalSosyal Medya

Bakırköy Basket’ten Dev Sponsorluk Anlaşması!..

Bakırköy Basket, isim ve göğüs sponsoru için Sigortam.net ile sözleşme imzaladı.

Bakırköy Basket, Türkiye’nin ilk ve en büyük sigorta platformu Sigortam.net ile isim ve göğüs sponsorluğu konusunda sözleşme imzaladı. Anlaşma kapsamında kulübün yeni ismi “Sigortam.net Bakırköy Basket” olarak Türkiye Basketbol Ligi’ndeki mücadelesini sürdürecek.

Anlaşmanın ardından açıklamalarda bulunan Sigortam.net Bakırköy Basket Genel Menajeri Uğur Türker “Spor kulüpleri için gelir yaratmak sürdürebilirlik açısından en önemli nokta. Biz de yönetim kurulumuz ile birlikte Mayıs ayından bu yana sponsorluk anlamında çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bize göstermiş oldukları güven ve işbirliği için Sigortam.net ailesine ve Sn. Mustafa Say’a teşekkürlerimizi iletiyorum.

İnanıyorum ki ortaya çok başarılı bir birliktelik çıkacak ve diğer kulüplerimize sponsor olmak isteyen firmalara motivasyon kaynağı oluşturabileceğiz. Sigortam.net ile birlikte Ayakkabı Dünyası ve SportoMed ile de görüşmelerimizi olumlu sonuçlandırdık. Sponsorlarımız ile daha güçlü bir kulüp yaratmak için elimizden geleni yapacağız.” ifadelerini kullandı.

Sigortam.net Bakırköy Basket yarın saat 16.00’da Türk Telekom ile karşılacak ve maç TivibuSpor’dan canlı yayınlanacak

Haber: Enes Özdemir

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu