Ana Sayfa » Müzik » Sözcü Gazetesiyle Kriz Yaşayan Fazıl Say, Soluğu Nerede Aldı?

Sözcü Gazetesiyle Kriz Yaşayan Fazıl Say, Soluğu Nerede Aldı?

oduller-reklam-banner

Geçtiğimiz günlerde Sözcü gazetesine röportaj veren ancak atılan manşetten rahatsızlık duyan Fazıl Say, bu kez soluğu iktidara yakınlığıyla bilinen Sabah gazetesinde aldı.

Dünyaca ünlü piyanist ve besteci Fazıl Say, Sözcü gazetesine verdiği röportajda “Bir dönem ben de Türkiye’den kaçmayı düşündüm. Doğru bildiklerimin mücadelesini vermek için Türkiye’de kaldım” demişti. Ancak röportaj başlığında “Bir dönem ben de Türkiye’den kaçmayı düşündüm” ifadesi yer alınca Fazıl Say ateş püskürmüştü.

Sözcü gazetesine çok kızgın olduğunu belirten Say, Instagram hesabından yaptığı açıklamada Sözcü gazetesi için “Bu manşeti okuyan biri bana küfrü basar. Hedef tahtasına koymaktır bu. Sözcü gazetesinin bu hedef göstermesinde Akit’ten ne farkı var” demişti. Tüm bunlar üzerine Sözcü gazetesi ise ünlü piyanistin ses kaydını yayımlayarak olaya açıklık getirmişti.

İlgili Haber: Sözcü Gazetesinin Fazıl Say Röportajı Olay Oldu!

BU KEZ SABAH GAZETESİNE RÖPORTAJ VERDİ

Fazıl Say tüm bu yaşananların ardından bu kez Sabah gazetesine röportaj verdi. İktidara yakınlığıyla bilinen Sabah gazetesine konuşan Say’ın haberi  “Fazıl Say’dan sanat dünyasına çağrı: Protesto değil dayanışma zamanı” ifadeleriyle anons edildi.

Sözcü Gazetesiyle Kriz Yaşayan Fazıl Say, Soluğu Nerede Aldı?

Reklam
oduller-reklam-banner
haberalani